AMBIENTE

Ambiente Wasserbetten  to niemiecka firma, która proponuje zróżnicowany asortyment łóżek wodnych w różnych przedziałach cenowych. Każdy klient może tu wybrać wymarzone łóżko wodne dla siebie. Firma spełnia wszelkie oczekiwania konsumentów, co do jakości materiałów, wygody i oddziaływań prozdrowotnych łóżka wodnego. Ambiente istnieje na rynku 10 lat. W tym czasie zdobyli potrzebne doświadczenie, zarówno w produkcji technologicznej, jak i w kontaktach z klientami. Dzięki temu stali się synonimem dobrej jakości łóżek wodnych za atrakcyjną cenę.

Zjednali sobie przychylność klientów i zdobyli renomę na rynku, wprowadzając coraz to nowe marki, np. Nighart, Bärline, Silecne  czy   Elements. Każda  marka reprezentuje inny przedział cenowy, ale jedno jest wspólne: najwyższa jakość łóżek wodnych. Na tę wysoką jakość składają się następujące elementy: najlepsza jakość winylu, solidny materac, bezpieczny system grzewczy i wygodne pianki boczne. Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość łóżek wodnych oraz oczekiwania klientów powodują, że Ambiente ciągle poszerza swój asortyment. Obecnie oferuje nie tylko  łóżka wodne dla dorosłych i dla dzieci, ale również dla zwierząt.

 

 

Koncepcja produkcji i sprzedaży łóżek wodnych jest wynikiem współpracy Ambiente z wieloma sklepami, dla których firma produkuje. Największą zaletą tej koncepcji jest dostosowanie łóżka wodnego do indywidualnych potrzeb klienta. Mogą Państwo wybierać wśród zróżnicowanego asortymentu  łóżek wodnych, począwszy od wyboru koloru materaca, a skończywszy na wyborze systemu grzewczego.

Wszystkie materiały, z których budowane są łóżka wodne firmy Ambiente nie zawierają szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie czy ftalany w folii z winylu. Firma gwarantuje Państwu najwyższe normy bezpieczeństwa w zakresie wypoczynku i zdrowia. Jej produkty są także przyjazne dla środowiska naturalnego.

Ambiente zwraca baczną uwagę na współpracę  ze sprzedawcami, ponieważ są  oni swego rodzaju pomostem między producentem a klientem. Służą wiedzą merytoryczną i doświadczeniem, aby dbać o dobre imię firmy i zadowolenie konsumentów. Zawsze można się do nich zwrócić o radę w kwestii wyboru idealnego dla siebie łóżka wodnego. Odpowiedzą na każde Państwa pytanie dotyczące budowy, montażu i użytkowania łóżka wodnego.