Mono

Łóżko wodne łączy ze sobą uczucie niesamowitego komfortu i daje mocne podparcie całego ciała, co stwarza idealne warunki do pełnego relaksu. Najnowsza konstrukcja łóżka wodnego zapewnia wyjątkowy komfort snu i pozwala pozbyć się problemów z bezsennością, niedostatecznym odprężeniem, płytkim snem, czy dolegliwościami kręgosłupa. Każda pozycja spania jest bardzo wygodna, gdyż  łóżko wodne dokładnie dopasowuje się do kształtów naszego ciała.

Powszechny stereotyp, że materac musi być twardy już dawno się zdezaktualizował. Wiemy bowiem, że  twardy materac może uciskać miednicę, ramiona, a także utrudniać krążenie krwi w organizmie. Nawet przy dowolnej  pozycji spania na łóżku wodnym, ciężar masy ciała rozkłada się równomiernie, co prowadzi  do naturalnego  ułożenia kręgosłupa i powoduje odprężenie mięśni.

Skojarzenia związane z „łóżkiem wodnym” mogą na początku wywoływać pewne uprzedzenia, np. choroba morska, uszkodzenie materaca i szkody z tym związane. Tak jednak nie jest! Najnowsze rozwiązania techniczne wykluczają takie możliwości. Ruch fal łóżka wodnego może mieć różne nasilenie. Można również zamówić materac wodny, który się nie porusza. W obu przypadkach gwarantujemy jednakowy komfort spania. Ciepło łóżka wodnego ma pozytywny wpływ na bolące stawy i plecy.

Górną powłokę materaca można bez trudu zdjąć i wyprać, co wpływa na wysoką estetykę i czystość powierzchni łóżka. Spanie na łóżku wodnym  może być pomocne w leczeniu wielu dolegliwości, takich jak: bezsenność, artretyzm, alergia, choroby układu krążenia, bóle kręgosłupa, odleżyny, oparzenia, czy reumatyzm. Reasumując, łóżko wodne zapewnia nam wygodę i ma korzystny wpływ na zdrowie.

 

Masz problem z wyborem łóżka wodnego?     


My ci w tym pomożemy!                                                    
Powierzchnię oraz pojemność naszych łóżek wodnych dostosowujemy do potrzeb oraz wygody naszego klienta.     
Pewnie zastanawiasz się: Jak to jest „ spać na wodzie"...?

W celu uniknięcia właśnie takiego wrażenia oraz zminimalizowania ruchów wody opracowaliśmy rozmaite metody. Do takich metod zaliczmy: wodoszczelne komory, cylindry, oraz użycie flisów tłumiących fale wodne. Metody te pozwalają na stworzenie materacy wodnych na różnych poziomach stabilizacji. To, jaki poziom stabilizacji wybierzesz, będzie zależało jedynie od Ciebie i Twoich pozytywnych wrażeń. Do najczęściej wybieranych materacy zaliczamy łóżko wodne ze stabilizującymi wkładami z materiału flisowego.

Nasze łóżka wodne są najwyższej jakości, między innymi dzięki temu, iż są wykonane z dwóch warstw winylu zgrzanego na całej powierzchni, co zwiększa jego zdolność do rozciągania i zmniejsza ryzyko przebicia. Oferujemy najwyższą jakość sprzedawanych produktów, gdyż współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i najlepszymi producentami łóżek wodnych. Zarówno duży wybór, jak i indywidualne podejście do każdego klienta, pozwolą Ci na maksymalne zadowolenie.

 

 

Łóżka wodne Mono nadają się do:

 

  • spania dla jednej osoby
  • spania dla dwóch  osób, gdy różnica wagi między nimi jest mniejsza niż 15 kg

Jak korzystnie wpływa na nas łóżko wodne?

Łóżko wodne ma wiele zalet, a wśród nich jest siedem podstawowych:

 

  • łóżko wodne ma dużą trwałość
  • ma higieniczną powierzchnię
  • podczas spania całkowicie podpiera ciało
  • redukuje nacisk ciała na powierzchnię
  • relaksująco ogrzewa i odpręża
  • śpi się dłużej i spokojniej
  • poprawia krążenie krwi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Łóżko wodne Mono