Baby

Nasze łóżko wodne Baby zostało stworzone z myślą o zdrowym i spokojnym śnie Twojego dziecka. Łagodne i spokojne ruchy wody sprawiają, że dziecko czuje się, jak w brzuchu matki. Łóżko wodne dokładnie dopasowuje się do ciała dziecka, co wpływa korzystnie na kształtowanie się młodego kręgosłupa. Jako pierwsza w Europie, firma Akva zajęła się produkcją łóżka wodnego dla dzieci od 0 do 3 lat. Antyalergiczny materac wodny Akva Baby jest bezpieczną metodą gwarantującą dziecku zdrowy i spokojny sen. Materac ten jest dostępny w trzech różnych wielkościach, co pozwala dopasować go do prawie wszystkich dziecięcych łóżeczek oraz kołysek.

 

Łóżka wodne, które zostały specjalnie zaprojektowane dla dzieci od 0 do lat 3 są całkowicie bezpieczne.
Jednym z głównych atutów tego łóżka jest dopasowanie do ciała dziecka, co pozwala na odpowiednie wsparcie dla jego pleców. Jest to niezmiernie ważne do dobrego rozwoju dziecka.

 

 

 

 

Jedynie dzieci w tym przedziale wiekowym nie powinny pozostawać bez opieki w łóżku wodnym zaprojektowanym dla dorosłych!

Udowodnione zostało, że dzieci, które śpią w łóżku wodnym, szybciej potrafią zasnąć, śpią dłużej i ciszej. Co równie ważne, w tym okresie potrzebują właściwego wsparcia dla swojego kręgosłupa, a to gwarantują im łóżka wodne. Dla starszych dzieci od lat 3 oferujemy łóżko wodne Akva Junior, które wykonane jest w systemem Soft-side. W tym dynamicznym okresie rozwoju, dzieci są bardzo aktywne, dużo się bawią i uczą. A podczas snu ich zmysły odbierają wiele wrażeń, dlatego tak ważny jest regenerujący i bezpieczny sen. O łóżku wodnym dla dzieci warto pomyśleć wcześniej, kiedy ich ciała się dopiero kształtują, gdyż spanie w łóżku wodnym zapobiega ewentualnym wadom postawy. Późniejsze skorygowanie powstałych wad jest znacznie utrudnione.