Jak kupić?

Zamówienia można składać tylko przez telefon. Nie ma możliwości zamówień przez nasz sklep internetowy, gdyż jak wiadomo jest tu konieczne fachowe doradztwo. Przy zakupie łóżka wodnego jest wiele istotnych punktów, które należy wziąść pod uwagę, aby je dobrze wybrać i dopasować do swojej wagi i wzrostu. Nasza kompetentna obsługa fachowo i solidnie Państwu doradzi, i odpowie na każde pytanie a także udzieli pomocy w podjęciu właściwej decyzji przy zakupie łóżka wodnego.

Od momentu złożenia zamówienia,termin realizacji to średnio 2 do 6 tygodni, w zależności również od miejsca zamieszkania. Każde Państwa zamówienie jest indywidualną produkcją łóżka wodnego, niezależnie od wymiaru, koloru, materiału czy obramowania. Klient decydując się na nasze lóżka wodne ma gwarancję, że jest to indywidualny produkt wykonywany na zlecenie, a więc dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Nie jest to towar, który miesiącami czeka na kupującego.

Premium Waterbeds współpracuje wyłącznie z producentami łóżek wodnych. Obecnie na rynku istnieje wiele firm które nazywają się "producentami" , a w rzeczywistości skupują duże ilości elementów łóżek wodnych i jedynie je składają. Dlatego są one często złej jakości i niewielkiej wartości. Na świecie zostalo  tylko kilku prawdziwych producentów łóżek wodnych. Założeniem naszej firmy są produkty jak najlepszej jakości z możliwie najlepszą ceną dla naszych klientów.

Zwracamy dużą uwagę na punkty wyrabiania łóżka wodnego, jakość materiałów i dobrą klasę osobnych części jak np. :system grzewczy, jakość podstawy itd.

 

 

Płatność


Sprzedawane przez nas produkty są fabrycznie nowe. Do każdego zamówienia dołączony jest paragon. Na wcześniejsze życzenie klienta wystawiamy faktury Vat.

Przy każdym zamówieniu jest konieczna zaliczka w wysokości 15% od wartość zamówionego produktu, ponieważ sami wcześniej pokrywamy dla państwa cala sumę u producenta. Każde nasze lóżko wodne jest dla klienta indywidualnie dobrane i dopiero po wpływie zaliczki na nasze konto, zamówienie zostaje u naszych producentów realizowane. Każdy nasz klient zawsze zostaje przez nas wcześniej powiadomiony o terminie przesyłki lub montażu.

Przy montażu zaplata pozostałej sumy konieczna jest jeszcze przed rozpoczęciem montażu lub przy wysyłce przed wysłaniem do państwa zamówionego produktu.

Dla bezpieczeństwa klienta i sprzedawcy pracujemy w systemie pay pal. Przy każdym zamówieniu konieczny jest system pay pal by zapewniać każdej stronie gwarantująca dostawę produktu oraz bezpieczeństwo płatności. Koszty pay pal pokrywa zawsze firma premium waterbeds polska. W naszej firmie nie ma żadnych ukrytych kosztów dla klientów.

 

Płatność kartą kredytową poprzez system płatności PayPal.

Umożliwiamy Państwu opłacenie swojego zamówienia kartą kredytową, poprzez systemy płatności online, współpracującej z nami certyfikowanej firmy PayPal.

PayPal to darmowy (dla kupujących), łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

 

Dlaczego serwis PayPal jest bezpieczniejszy od innych rozwiązań?

PayPal pomaga chronić informacje finansowe dzięki wiodącym w branży i odpornym na nadużycia mechanizmom.

W przypadku używania systemu PayPal dane finansowe nigdy nie są udostępniane sprzedawcy — widzą oni tylko adres e-mail oraz wpisany adres dostawy. Wszyscy sprzedawcy akceptujący płatności przez system PayPal muszą zostać zweryfikowani, co oznacza, że można być pewnym, że rzeczywiście są tymi, za kogo się podają.

Co więcej w przypadku, gdy przedmiot opłacony przez system PayPal nie zostanie dostarczony, a handlowiec nie znajdzie dobrego rozwiązania problemu, możemy zrefundować do 100% straconych pieniędzy!