Dlaczego warto kupić u nas?

Co nas wyróżnia od innych sklepów lub firm sprzedających łóżka wodne?

 

Bardzo wiele aspektów!

My również sprowadzamy nasze łóżka wodne z takich krajów jak Niemcy lub Danii to znane, jakościowo jedne z najlepszych oraz pochodzące  od najlepszych producentów, którzy produkują właśnie te łózka wodne sami, a nie składają ich z zakupionych elementów a później sprzedają pod swoją marką.

Nasza koncepcja sprzedaży nie jest nowością, ponieważ istnieje juz ponad 10 lat w krajach jak niemcy, belgia, dania czy austria. Oferujemy zawsze  doskonałe produkty za najniższą cenę na rynku! Zapytają Państwo, jak to jest możliwe? Klienci, którzy nabyli łóżka wodne w tym systemie sprzedaży są zadowoleni, dlatego chętnie mówią o tym swoim znajomym z pracy, przyjaciołom czy rodzinie, gdyz jak wiemy najlepszą promocją towaru jest pozytywna opinia zadowolonego klienta! Nasza kadra nie tylko odpowie na każde pytanie, ale również doradzi w wyborze łóżka wodnego.

Premium Waterbeds to nie tylko internetowy sklep, ale przede wszystkim źródło informacji na temat łóżek wodnych oraz ich zakupu. Zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami, a  postaramy się pomóc w każdej sprawie, która dotyczy łóżka wodnego, począwszy od wyboru konkretnego modelu, aż do dostawy i samodzielnego montażu.

Łóżka wodne Premium Waterbeds to porządne, trwałe produkty, które spełnia wszelkie oczekiwania użytkowników. Najwyższa jakość za najlepszą cenę daje największe zadowolenie klientom! Klient decydując się na nasze lóżka wodne ma gwarancję, że jest to indywidualny produkt wykonywany na zlecenie, a więc dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Nie jest to towar, który miesiącami czeka na kupującego.

 

Czym się różnimy?

Zasadnicza różnica jest w tym, że współpracujemy ze znanymi i cenionymi  producentami, jak Akva, Bodyform i Ambiente, którzy  istnieją  na rynku  już od 15 - 30 lat i stale się rozwijają, doskonaląc swoje produkty. Doświadczenie i solidność producentów gwarantuje wysoką jakość łóżek wodnych, dlatego zaufało nam wielu klientów, którzy poznali wartość dobrego towaru. Różnice jakościowe na rynku łóżek wodnych są ogromne i dotyczą wszystkich elementów, począwszy od zamka pokrowca, a na piance stabilizującej skończywszy.

 

Dlaczego Firma Premium Waterbeds Polska otwarcie mówią o swoich producentach?

Nasi producenci: Akva, Bodyform czy Ambiente wykonują łóżka wodne o najwyższej jakości i oferują doskonałe, sprawdzone produkty, dlatego mówimy otwarcie, z kim współpracujemy.

 

Dlaczego łóżka wodne w naszym sklepie są o wiele tańsze niż w krajach, gdzie są produkowane?

Niższe ceny dotyczą tylko rynku polskiego ze względu na umowę z producentami. (Podobnie jest, np. w USA, gdzie samochód niemieckiej firmy jest o wiele tańszy niż w Niemczech). Są to zniżki aż do 30%, z których korzystają nasi klienci.

 

Czy istnieje możliwość  zamówienie łóżka wodnego z innego kraju, ponieważ jest ono tańsze niż w moim miejscu zamieszkania?

Z warunków umowy z naszymi producentami wynika, że łóżka wodne w takiej  cenie są dostępne wyłącznie na polskim rynku! Aby nasi partnerzy sprzedający łóżka wodne w krajach, takich jak: Niemcy, Dania, Austria, Szwajcaria, Anglia, Francja, Holandia czy Belgia nie byli poszkodowani z powodu naszych ofert, Premium Waterbeds Polska nie daje żadnej gwarancji na zamówienia spoza Polski.

 

Co nas wyróżnia?

 • Najlepsi producenci łóżek wodnych!
 • Najwięcej przeróżnych modeli!
 • Najniższe ceny na rynku!
 • Najlepsza jakość produktów!
 • Otwarta i bezpośrednia porada naszej kadry!
 • Oferty subwencjonowanie naszych producentów!
 • Ciągle  nowe promocje naszych producentów!
 • Pewność gwarancji, ponieważ współpracujemy z największymi producentami!
 • Duży wybór akcesoriów!
 • Wykwalifikowana i kompetentna kadra doradców!
 • Indywidualne porady dla każdego klienta!
 • Wyłączenie nowe produkty!
 • Koncern, który w Niemczech istnieje już od 10 Lat!
 • Kontrola firmy przez naszych producentów, aby utrzymać najwyższą jakość!

 

Łóżko wodne jest zupełnie innym podłożem do snu niż to, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić przez lata. Nasz organizm potrzebuje średnio od 1 - 21 dni na dostosowanie się do nowych warunków spania.

 

Z nami odpłyniesz w najlepszy sen !